JCJ0824D15
XP PowerXP Power
JCJ0824D15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JCJ0824D15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 8W
lomakkeissa: JCJ0824D15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
JCJ0824D15: n tekniset tiedot
Osa numero JCJ0824D15 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 8W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3632 pcs Tietolomake JCJ0824D15.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -15V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja JCJ Virta (wattia) 8W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 11-DIP Module, 8 Leads
Muut nimet 1470-1977-5 Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 85%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 265mA, 265mA 18V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 265mA, 265mA