JCM2012D12
XP PowerXP Power
JCM2012D12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JCM2012D12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 20W
lomakkeissa: JCM2012D12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
JCM2012D12: n tekniset tiedot
Osa numero JCM2012D12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2172 pcs Tietolomake JCM2012D12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.6kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Sarja JCM Virta (wattia) 20W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP Module
Muut nimet 1470-2037-5 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP tehokkuus 89%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 833mA, 833mA