JCM2012S15
XP PowerXP Power
JCM2012S15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JCM2012S15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 20W
lomakkeissa: JCM2012S15.pdf
  • Viesti
JCM2012S15: n tekniset tiedot
Osa numero JCM2012S15 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2470 pcs Tietolomake JCM2012S15.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 1.6kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Sarja JCM Virta (wattia) 20W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
tehokkuus 89% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 9V - 18V Input
Nykyinen - Output (Max) 1.33A Ohjaustoiminnot Enable, Active High