JSK5012S3V3
XP PowerXP Power
JSK5012S3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JSK5012S3V3
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 50W
lomakkeissa: JSK5012S3V3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Viesti
JSK5012S3V3: n tekniset tiedot
Osa numero JSK5012S3V3 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1087 pcs Tietolomake JSK5012S3V3.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Sarja JSK50 Virta (wattia) 50W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP Module
Muut nimet 1470-3442 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 89%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 10A