JSK5048S12
XP PowerXP Power
JSK5048S12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JSK5048S12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 50W
lomakkeissa: JSK5048S12.pdf
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
JSK5048S12: n tekniset tiedot
Osa numero JSK5048S12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1011 pcs Tietolomake JSK5048S12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 36V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Sarja JSK50 Virta (wattia) 50W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP Module
Muut nimet 1470-3454 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 92%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.17A 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 4.17A