JTB0348S12
XP PowerXP Power
JTB0348S12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JTB0348S12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 3W
lomakkeissa: JTB0348S12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
JTB0348S12: n tekniset tiedot
Osa numero JTB0348S12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 3W Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 3764 pcs Tietolomake JTB0348S12.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 72V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja JTB03 Virta (wattia) 3W
Pakkaus / Case 24-DIP Module, 14 Leads Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
ominaisuudet OCP, SCP tehokkuus 77%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 18V - 72V Input Nykyinen - Output (Max) 250mA