JTB0348S3V3
XP PowerXP Power
JTB0348S3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JTB0348S3V3
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W
lomakkeissa: JTB0348S3V3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
JTB0348S3V3: n tekniset tiedot
Osa numero JTB0348S3V3 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 3606 pcs Tietolomake JTB0348S3V3.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 72V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja JTB03 Virta (wattia) 2W
Pakkaus / Case 24-DIP Module, 14 Leads Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
ominaisuudet OCP, SCP tehokkuus 70%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 18V - 72V Input Nykyinen - Output (Max) 600mA