LDU0716S500
XP PowerXP Power
LDU0716S500 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDU0716S500
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 500MA
lomakkeissa: LDU0716S500.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
  • Viesti
LDU0716S500: n tekniset tiedot
Osa numero LDU0716S500 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 500MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11661 pcs Tietolomake LDU0716S500.pdf
Paino 0.004 lb (1.81g) Voltage - lähtö 2 ~ 14 V
Jännite - tulo (Min) 7V Jännite - tulo (Max) 16V
Tyyppi Constant Current topologia Buck
Koko / Dimension 0.50" L x 0.40" W x 0.27" H (12.7mm x 10.2mm x 6.9mm) Sarja LDU07
Virta (wattia) 7W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP Module, 5 Leads Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 93%
himmennys Analog, PWM Yksityiskohtainen kuvaus 500mA 2 ~ 14 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 500mA Hyväksynnät EN