LDU1416S1000
XP PowerXP Power
LDU1416S1000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDU1416S1000
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 1000MA
lomakkeissa: LDU1416S1000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
LDU1416S1000: n tekniset tiedot
Osa numero LDU1416S1000 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 1000MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10343 pcs Tietolomake LDU1416S1000.pdf
Paino 0.004 lb (1.81g) Voltage - lähtö 2 ~ 14 V
Jännite - tulo (Min) 7V Jännite - tulo (Max) 16V
Tyyppi Constant Current topologia Buck
Koko / Dimension 0.50" L x 0.40" W x 0.27" H (12.7mm x 10.2mm x 6.9mm) Sarja LDU14
Virta (wattia) 14W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 1470-2154-5
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, SCP
tehokkuus 93% himmennys Analog, PWM
Yksityiskohtainen kuvaus 1A 2 ~ 14 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 1A