LDU2430S1000-WD
XP PowerXP Power
LDU2430S1000-WD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDU2430S1000-WD
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC BUCK 2-28V 1000MA
lomakkeissa: LDU2430S1000-WD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
LDU2430S1000-WD: n tekniset tiedot
Osa numero LDU2430S1000-WD Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DRIVER CC BUCK 2-28V 1000MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9284 pcs Tietolomake LDU2430S1000-WD.pdf
Paino 0.024 lb (10.89g) Voltage - lähtö 2 ~ 28 V
Jännite - tulo (Min) 7V Jännite - tulo (Max) 30V
Tyyppi Constant Current topologia Buck
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 0.92" L x 0.55" W x 0.40" H (23.4mm x 14.0mm x 10.2mm)
Sarja LDU24 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 24W Muut nimet 1470-2159
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, SCP
tehokkuus 95% himmennys Analog, PWM
Yksityiskohtainen kuvaus 1A 2 ~ 28 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 1A
Hyväksynnät EN
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LDU1416S600
LDU1416S600
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 600MA
Varastossa: 12042 pcs
ladata: LDU1416S600.pdf
RFQ
LDU2430S1000
LDU2430S1000
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 1000MA