LDU4860S1000
XP PowerXP Power
LDU4860S1000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDU4860S1000
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED SUPPLY CC BUCK 2-48V 1000MA
lomakkeissa: LDU4860S1000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
LDU4860S1000: n tekniset tiedot
Osa numero LDU4860S1000 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED SUPPLY CC BUCK 2-48V 1000MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5338 pcs Tietolomake LDU4860S1000.pdf
Paino 0.039 lb (17.69g) Voltage - lähtö 2 ~ 48 V
Jännite - tulo (Min) 7V Jännite - tulo (Max) 60V
Tyyppi Constant Current topologia Buck
Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.49" H (31.8mm x 20.3mm x 12.5mm) Sarja LDU48
Virta (wattia) 48W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 23-DIP Module, 9 Leads Muut nimet 1470-2163-5
Käyttölämpötila -40°C ~ 55°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, SCP
tehokkuus 97% himmennys Analog, PWM
Yksityiskohtainen kuvaus 1A 2 ~ 48 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 1A
Hyväksynnät EN
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LDU2430S1000-WD
LDU2430S1000-WD
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED DRIVER CC BUCK 2-28V 1000MA
Varastossa: 9284 pcs
ladata: LDU2430S1000-WD.pdf
RFQ
LDU2430S600
LDU2430S600
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 600MA
Varastossa: 8872 pcs
ladata: LDU2430S600.pdf
RFQ
LDU4860S1000-WD
LDU4860S1000-WD
Kuvaus: LED DRIVER CC BUCK 2-48V 1A