VEL36US120-US-JA
XP PowerXP Power
VEL36US120-US-JA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VEL36US120-US-JA
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus FIXED PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT
lomakkeissa: VEL36US120-US-JA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
VEL36US120-US-JA: n tekniset tiedot
Osa numero VEL36US120-US-JA Valmistaja XP Power
Kuvaus FIXED PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4803 pcs Tietolomake VEL36US120-US-JA.pdf
Paino 0.324 lb (146.96g) Voltage - lähtö 12V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.70" L x 1.95" W x 2.11" H (94.0mm x 49.6mm x 53.6mm)
Sarja VEL36 (36W) Region Käytössä North America
Virta (wattia) 36W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Muut nimet 1470-3644
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 75mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Fixed Blade tuloliitin NEMA 1-15P
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI, CoC Tier 2
Yksityiskohtainen kuvaus 12V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nykyinen - Output (Max) 3A
Johdon pituus 59" (1.50m) Hyväksynnät CB, CCC