VEL36US150-EU-JA
XP PowerXP Power
VEL36US150-EU-JA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VEL36US150-EU-JA
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus FIXED PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT
lomakkeissa: VEL36US150-EU-JA.pdf
  • Viesti
VEL36US150-EU-JA: n tekniset tiedot
Osa numero VEL36US150-EU-JA Valmistaja XP Power
Kuvaus FIXED PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5593 pcs Tietolomake VEL36US150-EU-JA.pdf
Paino 0.342 lb (155.13g) Voltage - lähtö 15V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.70" L x 1.38" W x 1.83" H (94.0mm x 35.0mm x 46.6mm)
Sarja VEL36 (36W) Region Käytössä Europe
Virta (wattia) 36W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Muut nimet 1470-3645
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 75mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Fixed Blade tuloliitin CEE 7/16
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI, CoC Tier 2
Yksityiskohtainen kuvaus 15V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nykyinen - Output (Max) 2.4A
Johdon pituus 59" (1.50m) Hyväksynnät CB, CCC