VER05US120-JA
XP PowerXP Power
VER05US120-JA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VER05US120-JA
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W
lomakkeissa: VER05US120-JA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
VER05US120-JA: n tekniset tiedot
Osa numero VER05US120-JA Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10134 pcs Tietolomake VER05US120-JA.pdf
Paino 0.28 lb (127.01g) Voltage - lähtö 12V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 2.16" L x 1.45" W x 1.69" H (54.9mm x 37.0mm x 42.9mm)
Sarja VER05 (5W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 5W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Muut nimet 1470-2781
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Multi-Blade (Included) tuloliitin Multi-Blade
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI
Yksityiskohtainen kuvaus 12V 5W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nykyinen - Output (Max) 420mA
Johdon pituus 59" (1.50m) Hyväksynnät CB