VER12US120-JA
XP PowerXP Power
VER12US120-JA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VER12US120-JA
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
lomakkeissa: VER12US120-JA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
VER12US120-JA: n tekniset tiedot
Osa numero VER12US120-JA Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6756 pcs Tietolomake VER12US120-JA.pdf
Paino 0.28 lb (127.01g) Voltage - lähtö 12V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.01" L x 1.61" W x 1.48" H (76.5mm x 41.0mm x 37.6mm)
Sarja VER12 (12W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 12W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Muut nimet 1470-3116
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Multi-Blade (Included) tuloliitin Multi-Blade
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI, CoC Tier 2
Yksityiskohtainen kuvaus 12V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nykyinen - Output (Max) 1A
Johdon pituus 59" (1.50m) Hyväksynnät CB