VER24US240-JA
XP PowerXP Power
VER24US240-JA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VER24US240-JA
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
lomakkeissa: VER24US240-JA.pdf
  • Viesti
VER24US240-JA: n tekniset tiedot
Osa numero VER24US240-JA Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5076 pcs Tietolomake VER24US240-JA.pdf
Paino 0.177 lb (80.29g) Voltage - lähtö 24V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.54" L x 1.69" W x 1.68" H (90.0mm x 43.0mm x 42.7mm)
Sarja VER24 (24W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 24W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Muut nimet 1470-3175
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 75mW (Max)
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI
Yksityiskohtainen kuvaus 24V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nykyinen - Output (Max) 1A
Johdon pituus 59" (1.50m) Hyväksynnät CB