VER36US120-JA
XP PowerXP Power
VER36US120-JA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VER36US120-JA
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus MULTI PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT
lomakkeissa: VER36US120-JA.pdf
  • Viesti
VER36US120-JA: n tekniset tiedot
Osa numero VER36US120-JA Valmistaja XP Power
Kuvaus MULTI PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5084 pcs Tietolomake VER36US120-JA.pdf
Paino 0.333 lb (151.05g) Voltage - lähtö 12V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.72" L x 1.85" W x 1.71" H (94.5mm x 47.0mm x 43.5mm)
Sarja VER36 (36W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 36W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Muut nimet 1470-3654
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 75mW (Max)
Yksityiskohtainen kuvaus 12V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nykyinen - Output (Max) 3A
Johdon pituus 59" (1.50m) Hyväksynnät CB, CCC