MMF204FRE68R
YageoYageo
Yageo
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MMF204FRE68R
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF
lomakkeissa: MMF204FRE68R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
MMF204FRE68R: n tekniset tiedot
Osa numero MMF204FRE68R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4031893 pcs Tietolomake MMF204FRE68R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sarja MMF paneeli tila 68 Ohms
Virta (wattia) 0.4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0204 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 68 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF204FRE680K
MMF204FRE680K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
Varastossa: 4994315 pcs
ladata: MMF204FRE680K.pdf
RFQ
MMF204FRE68R1
MMF204FRE68R1
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF