MMF204FRE698K
Tuote-esittely
Osa numero: MMF204FRE698K
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF
lomakkeissa: MMF204FRE698K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
MMF204FRE698K: n tekniset tiedot
Osa numero MMF204FRE698K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4247907 pcs Tietolomake MMF204FRE698K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sarja MMF paneeli tila 698 kOhms
Virta (wattia) 0.4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0204 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 698 kOhms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film