160-564FS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-564FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 560UH 40MA 81 OHM SMD
lomakkeissa: 160-564FS.pdf
  • Viesti
160-564FS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-564FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 560UH 40MA 81 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1814 pcs Tietolomake 160-564FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 28 @ 790kHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160-564FS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 560µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 2.8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 560µH Unshielded Inductor 40mA 81 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 81 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 40mA Nykyinen - värikylläisyys -