160-680JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160-680JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68NH 1.165A 93 MOHM
lomakkeissa: 160-680JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
160-680JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-680JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 68NH 1.165A 93 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3262 pcs Tietolomake 160-680JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 48 @ 100MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160-680JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 68nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 750MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68nH Unshielded Inductor 1.165A 93 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 93 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.165A Nykyinen - värikylläisyys -