160-564JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-564JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 560UH 40MA 81 OHM SMD
lomakkeissa: 160-564JS.pdf
  • Viesti
160-564JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-564JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 560UH 40MA 81 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5313 pcs Tietolomake 160-564JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 28 @ 790kHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 160-564JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 790kHz
induktanssi 560µH Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm)
Taajuus - Self Resonant 2.8MHz Yksityiskohtainen kuvaus 560µH Unshielded Inductor 40mA 81 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 81 Ohm Max Nykyinen arvostelu 40mA