160-682JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-682JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 255MA 1.9 OHM
lomakkeissa: 160-682JS.pdf
  • Viesti
160-682JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-682JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 255MA 1.9 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5617 pcs Tietolomake 160-682JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 160-682JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 6.8µH Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm)
Taajuus - Self Resonant 39MHz Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Inductor 255mA 1.9 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max Nykyinen arvostelu 255mA