160-683JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-683JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD
lomakkeissa: 160-683JS.pdf
  • Viesti
160-683JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-683JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5176 pcs Tietolomake 160-683JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 160-683JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 68µH Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm)
Taajuus - Self Resonant 9.1MHz Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Unshielded Inductor 100mA 13 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max Nykyinen arvostelu 100mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Preci-Dip
Kuvaus: DIL SOLDER TAIL 2.54MM