160-683FS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-683FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD
lomakkeissa: 160-683FS.pdf
  • Viesti
160-683FS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-683FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1750 pcs Tietolomake 160-683FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160-683FS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 68µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 9.1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Unshielded Inductor 100mA 13 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 100mA Nykyinen - värikylläisyys -