1812R-222J
API DelevanAPI Delevan
1812R-222J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-222J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
lomakkeissa: 1812R-222J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
1812R-222J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-222J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 106632 pcs Tietolomake 1812R-222J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet 1812R-222J TR 500
1812R222J
DN42124JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 55MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Inductor 535mA 700 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 535mA Nykyinen - värikylläisyys -