1812R-223J
API DelevanAPI Delevan
1812R-223J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-223J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
lomakkeissa: 1812R-223J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
1812R-223J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-223J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 108293 pcs Tietolomake 1812R-223J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet 1812R-223J TR 500
1812R223J
DN42125JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 13MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Inductor 250mA 3.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-223H
1812R-223H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
Varastossa: 80157 pcs
ladata: 1812R-223H.pdf
RFQ
1812R-223K
1812R-223K
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 105696 pcs
ladata: 1812R-223K.pdf
RFQ
1812R-224F
1812R-224F
Kuvaus: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
ladata: 1812R-224F.pdf
1812R-222K
1812R-222K
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
ladata: 1812R-222K.pdf
1812R-223F
1812R-223F
ladata: 1812R-223F.pdf
1812R-222H
1812R-222H
ladata: 1812R-222H.pdf
1812R-224K
1812R-224K