1812R-223G
API DelevanAPI Delevan
1812R-223G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-223G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
lomakkeissa: 1812R-223G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812R-223G: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-223G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42642 pcs Tietolomake 1812R-223G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-223G TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 13MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Inductor 250mA 3.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys -