1812R-224G
API DelevanAPI Delevan
1812R-224G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-224G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
lomakkeissa: 1812R-224G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812R-224G: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-224G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 40926 pcs Tietolomake 1812R-224G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-224G TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 220µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 4MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µH Unshielded Inductor 142mA 10 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 142mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-270J
1812R-270J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
Varastossa: 85212 pcs
ladata: 1812R-270J.pdf
RFQ
1812R-224F
1812R-224F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
Varastossa: 32285 pcs
ladata: 1812R-224F.pdf
RFQ
1812R-223K
1812R-223K
Kuvaus: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
ladata: 1812R-223K.pdf
1812R-224H
1812R-224H
ladata: 1812R-224H.pdf
1812R-224K
1812R-224K