1812R-273G
API DelevanAPI Delevan
1812R-273G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-273G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
lomakkeissa: 1812R-273G.pdf
  • Viesti
1812R-273G: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-273G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42285 pcs Tietolomake 1812R-273G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-273G TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 27µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 12MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 27µH Unshielded Inductor 236mA 3.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 236mA Nykyinen - värikylläisyys -