1812R-273H
API DelevanAPI Delevan
1812R-273H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-273H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
lomakkeissa: 1812R-273H.pdf
  • Viesti
1812R-273H: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-273H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 68308 pcs Tietolomake 1812R-273H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-273H TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 27µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 12MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 27µH Unshielded Inductor 236mA 3.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 236mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-272G
1812R-272G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
Varastossa: 52349 pcs
ladata: 1812R-272G.pdf
RFQ
1812R-272K
1812R-272K
valmistajat: API Delevan