1812R-392G
API DelevanAPI Delevan
1812R-392G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-392G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM
lomakkeissa: 1812R-392G.pdf
  • Viesti
1812R-392G: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-392G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42079 pcs Tietolomake 1812R-392G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-392G TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.9µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 40MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.9µH Unshielded Inductor 472mA 900 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 472mA Nykyinen - värikylläisyys -