1812R-393G
API DelevanAPI Delevan
1812R-393G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-393G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD
lomakkeissa: 1812R-393G.pdf
  • Viesti
1812R-393G: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-393G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49137 pcs Tietolomake 1812R-393G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-393G TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 39µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 10MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39µH Unshielded Inductor 211mA 4.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 211mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-393J
1812R-393J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD
Varastossa: 116061 pcs
ladata: 1812R-393J.pdf
RFQ
1812R-393H
1812R-393H
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 68004 pcs
ladata: 1812R-393H.pdf
RFQ
1812R-393K
1812R-393K