1812R-392H
API DelevanAPI Delevan
1812R-392H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-392H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM
lomakkeissa: 1812R-392H.pdf
  • Viesti
1812R-392H: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-392H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70780 pcs Tietolomake 1812R-392H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-392H TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.9µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 40MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.9µH Unshielded Inductor 472mA 900 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 472mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-391K
1812R-391K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 390NH 535MA 700 MOHM