ER1641-824KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-824KS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-824KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
ER1641-824KS: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-824KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9558 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Unshielded Sarja Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1134-1170
1134-1170-2-MIL
1134-1170-MIL
ER1641-824KS-250 TR
ER1641824KS
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 820µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 4.2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Unshielded Inductor 80mA 13 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 80mA Nykyinen - värikylläisyys -