ER1641-911JP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-911JP
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 910NH 1.07A 70 MOHM TH
  • Viesti
ER1641-911JP: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-911JP Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 910NH 1.07A 70 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 29324 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-911JP 2500 TR
ER1641-911JP-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 910nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 140MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 910nH Shielded Molded Inductor 1.07A 70 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.07A Nykyinen - värikylläisyys -