ER1641-912JP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-912JP
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 9.1UH 220MA 1.62 OHM
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
ER1641-912JP: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-912JP Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 9.1UH 220MA 1.62 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 27721 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-912JP 2500 TR
ER1641-912JP-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 9.1µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 46MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 9.1µH Shielded Molded Inductor 220mA 1.62 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.62 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 220mA Nykyinen - värikylläisyys -