LLSTR-4R7
Tuote-esittely
Osa numero: LLSTR-4R7
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 2.6A 35 MOHM SMD
lomakkeissa: LLSTR-4R7.pdf
  • Viesti
LLSTR-4R7: n tekniset tiedot
Osa numero LLSTR-4R7 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 2.6A 35 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9299 pcs Tietolomake LLSTR-4R7.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet LLSTR-4R7 BULK 100 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.290" (7.37mm) Taajuus - Self Resonant 50MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Toroidal Inductor 2.6A 35 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.6A Nykyinen - värikylläisyys 4A