LLSTR-500
Tuote-esittely
Osa numero: LLSTR-500
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 500UH 500MA 1 OHM SMD
lomakkeissa: LLSTR-500.pdf
  • Viesti
LLSTR-500: n tekniset tiedot
Osa numero LLSTR-500 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 500UH 500MA 1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6967 pcs Tietolomake LLSTR-500.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet LLSTR-500 BULK 100 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 500µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.290" (7.37mm) Taajuus - Self Resonant 1.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 500µH Shielded Toroidal Inductor 500mA 1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 500mA Nykyinen - värikylläisyys 260mA