PTKM10-121H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM10-121H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM10-121H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM10-121H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM10-121H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 12313 pcs Tietolomake PTKM10-121H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.820" Dia (20.83mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM10-121H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm) Taajuus - Self Resonant 20MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Toroidal Inductor 8.27A 10 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 8.27A Nykyinen - värikylläisyys 5.3A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PTKM10-50
PTKM10-50
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH
Varastossa: 9300 pcs
ladata: PTKM10-50.pdf
RFQ
PTKM10-121VM
PTKM10-121VM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
Varastossa: 7349 pcs
ladata: PTKM10-121VM.pdf
RFQ
PTK7
PTK7
valmistajat: Apex Tool Group
Kuvaus: TIP LONG SCREWDRIVER 3/64" 700F