PTKM10-50H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM10-50H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM10-50H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM10-50H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM10-50H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 12892 pcs Tietolomake PTKM10-50H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.625" Dia (15.87mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM10-50H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm) Taajuus - Self Resonant 35MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Toroidal Inductor 7.36A 10 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 7.36A Nykyinen - värikylläisyys 1.7A