PTKM10-40SM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM10-40SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 4.84A 20 MOHM SMD
lomakkeissa: PTKM10-40SM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
PTKM10-40SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM10-40SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10UH 4.84A 20 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 15498 pcs Tietolomake PTKM10-40SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM-SM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet DN3379
PTKM10-40SM BULK 100
PTKM1040SM
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 10µH Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm)
Taajuus - Self Resonant 35MHz Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Toroidal Inductor 4.84A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Nykyinen arvostelu 4.84A
Nykyinen - värikylläisyys 1.3A