PTKM100-894
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM100-894
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM100-894.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM100-894: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM100-894 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9601 pcs Tietolomake PTKM100-894.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM100-894 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 8A Nykyinen - värikylläisyys 3.5A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PTKM1000-894
PTKM1000-894
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1MH 2.4A 235 MOHM TH
Varastossa: 10405 pcs
ladata: PTKM1000-894.pdf
RFQ
PTKM100-50VM
PTKM100-50VM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
Varastossa: 7996 pcs
ladata: PTKM100-50VM.pdf
RFQ
PTKM100-894VM
PTKM100-894VM
Kuvaus: FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH
ladata: PTKM100-894VM.pdf
PTKM100-894H
PTKM100-894H