PTKM100-50H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM100-50H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM100-50H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM100-50H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM100-50H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 13964 pcs Tietolomake PTKM100-50H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.625" Dia (15.87mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM100-50H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm) Taajuus - Self Resonant 4MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.14A 55 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 55 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.14A Nykyinen - värikylläisyys 500mA