PTKM100-59H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM100-59H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM100-59H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM100-59H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM100-59H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 14066 pcs Tietolomake PTKM100-59H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.100" Dia (27.94mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM100-59H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.475" (12.06mm) Taajuus - Self Resonant 2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 44 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 44 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.9A Nykyinen - värikylläisyys 2.4A