PTKM150-121H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM150-121H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM150-121H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM150-121H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM150-121H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 13563 pcs Tietolomake PTKM150-121H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.850" Dia (21.59mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM150-121H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 150µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm) Taajuus - Self Resonant 1.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.68A 95 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.68A Nykyinen - värikylläisyys 1.3A