PTKM150-40SM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM150-40SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 1.45A 190 MOHM
lomakkeissa: PTKM150-40SM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
PTKM150-40SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM150-40SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150UH 1.45A 190 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 16236 pcs Tietolomake PTKM150-40SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM-SM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet DN3384
PTKM150-40SM BULK 100
PTKM15040SM
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 150µH Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm)
Taajuus - Self Resonant 3.5MHz Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Shielded Toroidal Inductor 1.45A 190 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.45A
Nykyinen - värikylläisyys 330mA