PTKM200R-50VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM200R-50VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM
lomakkeissa: PTKM200R-50VM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM200R-50VM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM200R-50VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7192 pcs Tietolomake PTKM200R-50VM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR-VM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM200R-50VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 200µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.775" (19.68mm) Taajuus - Self Resonant 1.3MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 200µH Shielded Toroidal Inductor 1.97A 140 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.97A Nykyinen - värikylläisyys 350mA