PTKM25-121H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM25-121H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM25-121H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
PTKM25-121H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM25-121H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 15262 pcs Tietolomake PTKM25-121H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.820" Dia (20.83mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM25-121H BULK 100
Q1527220
Q1550211
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 25µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm) Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 25µH Shielded Toroidal Inductor 6.34A 17 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 17 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 6.34A Nykyinen - värikylläisyys -