| Osa numero | PTKM25-30SM | Valmistaja | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 25UH 2.16A 70 MOHM SMD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijyä / RoHS-standardia |
| Saatavana oleva määrä | 13362 pcs | Tietolomake | PTKM25-30SM.pdf |
| Tyyppi | Toroidal | Toleranssi | ±10% |
| Toimittaja Device Package | - | Koko / Dimension | 0.440" L x 0.440" W (11.18mm x 11.18mm) |
| Muut nimet | DN3388 PTKM25-30SM BULK 100 PTKM2530SM |
Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Materiaali - Core | Ferrite |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant | Induktanssiaste - Testi | 1kHz |
| induktanssi | 25µH | Korkeus - Istuva (Max) | 0.400" (10.16mm) |
| Taajuus - Self Resonant | 25MHz | Yksityiskohtainen kuvaus | 25µH Shielded Toroidal Inductor 2.16A 70 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 70 mOhm Max | Nykyinen arvostelu | 2.16A |
| Nykyinen - värikylläisyys | 500mA |